Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgū ”CITS BAZĀRS” iesaistījušies arī skolēni no Limbažu novada

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ, no 10. līdz 14. decembrim, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs .

Kā arī aicinām pieslēgties atklāšanas tiešraidei 10.12.2020 plkst. 10:30  un apbalvošanas tiešraidei 14.12.2020 plkst. 14:00 mūsu Facebook lapā https://www.facebook.com/JALatvia

CITS BAZĀRS norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ”Sociālo mediju komunikācijas balva”, ”SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam”, ”Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums”, ”SMU biznesa potenciāls” un ”Labākais reklāmas video”.

CITS BAZĀRS dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

Inga Piebalga
Biroja vadītāja
Junior Achievement Latvia