Ražots Limbažu novadā

“Ražots Limbažu novadā” ir zīmols, kas izveidots 2014. gadā ar mērķi informēt par Limbažu novadā radītiem un ražotiem produktiem un pakalpojumiem.

Priecāsimies, ja uzsākot un attīstot savu uzņēmējdarbību, blakus sava uzņēmuma zīmolam, izvietosiet arī “Ražots Limbažu novadā”.

Šobrīd plašākais piedāvājums ar marķētu produkciju pieejams lielveikalā “Top”, Limbažos, Rīgas ielā 23.

Limbažu novadā darbojas Kooperatīvā sabiedrība “Limbažu novada lauku labumi”

Kooperatīvs apvieno lauku saimniecības, kas no pašu audzētā ražo pārtikas produktus. Sastāvdaļas, kas netiek iegūtas uz vietas, tiek iepirktas vietējā ražojuma.

2020.gada oktobrī kooperatīvā ir 45 biedri, kuri ražo ievārījumus, želejas, sīrupus, sulas, sukādes, marmelādes konfektes, kazas piena sieru, biezpienu, konditorejas un maizes izstrādājumus, dārzeņu konservus, kompotus, saldējumu, pelmeņus, medu un citus produktus. Arī pirts skrubjus, ārstnieciskās ziedes un eļļas.

Saimniecībās tiek audzētas dažādas ogas, dārzeņi un stādi, vāktas zāļu tējas, audzēti mājputni un mājlopi.

Starp biedriem ir vairākas bioloģiski sertificētas saimniecības.

Plašāk par kooperatīvu un iestāšanās noteikumiem šeit

Ar mērķi informēt par vietējiem mājražotājiem un amatu meistariem, sagatavots materiāls “Limbaži rada. Garšas un amatu prasmes”.

Materiālu bez maksas var saņemt Limbažu novada tūrisma informācijas centrā, Limbažos, Torņa ielā 3 vai saimniecībās.

Ja esi jauns uzņēmējs, kas sācis nodarboties ar mājražošanu un amatniecību, un saskati, ka par piedāvājumu vēlies pavēstīt potenciālajiem klientiem un tūristiem, aicinām sazināties ar tūrisma informācijas konsultantu Ingu Evertovski, tālr.: 28359057; e-pasts: ingus.evertovskis@limbazi.lv

Elektroniskai lejupielādei pieejams šeit