Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīca uzņēmējiem – tūrisma mītņu un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem

Limbažu novadā top novada tūrisma attīstības stratēģija 2023.-2030.gadam. Naktsmītnes un ēdināšanas pakalpojumi ir būtiski tūrisma piedāvājuma veidošanā.

Aicinām piedalīties 6.martā pl.10 Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīca uzņēmējiem – tūrisma mītņu un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Fokusgrupu diskusiju organizēsim hibdrīdformā: esat laipni gaidīti klātienē, Limbažu novada pašvaldības ēkā, Rīgas ielā 16 vai arī attālināti tiešsaistes platformā Webex.

Saiti izsūtīsim pirms darbnīcas. Lūgums savu dalību reģistrēt, aizpildot anketu: https://forms.gle/2jrSKZqyyAq8aGow9

Diskusiju vadīs Vidzemes Augstskolas Tūrisma un atpūtas virziena mācībspēki, kopā ar Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” pārstāvjiem, kuri tikšanās laikā sniegs arī nelielu ieskatu par izpētīto Limbažu novada tūrisma un atpūtas sektorā.

Līdz 13.martam! Aicinām aizpildīt anketu, kas lieti noderēs izstrādājot jauno Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģiju 2023.-2030.gadam

Paldies par Jūsu viedokli un līdzdalību! 

Informācijai:

27.02. notika Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīca Radošajiem;

13.03. pl.10 attālināti un klātienē notiks Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīca uzņēmējiem –  dabas un aktīvās atpūtas, jahtu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem (pieteikšanās https://forms.gle/krAup895g2Wfu9Bs9)