Aicina darbā tūrisma informācijas konsultantu/-i Limbažu novada tūrisma informācijas centrā

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” (Reģ. Nr. 40900028205) aicina darbā uz noteiktu laiku- vasaras sezonā uz 4 mēnešiem tūrisma informācijas konsultantu/-i Limbažu novada tūrisma informācijas centrā.

(uz noteiktu laiku- vasara sezona no 15.05.2022.-15.09.2022., 0,5 slodze, bruto mēnešalga 316 EUR, 2 vakances)

Prasības pretendentiem:
• spēja nodrošināt laipnu klientu apkalpošanu un viegli saprotamu informāciju par informācijas centra sniegtajiem pakalpojumiem;
• spēja popularizēt Limbažu novada tūrisma piedāvājumu;
• teicamas latviešu un angļu sarunvalodas zināšanas (vēlamas arī krievu valodas zināšanas);
• lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem;
• augsta atbildības sajūta, patstāvība un spēja uzņemties iniciatīvu;
• spēja strādāt ar vairākiem uzdevumiem vienlaikus;
• biroja tehnikas un informācijas tehnoloģiju pārzināšana;
• labas datorprasmes (MS Office);
• derīgs sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Galvenie darba pienākumi:
• informēt apmeklētājus par Limbažu  novada tūrisma produktiem un pakalpojumiem;
• piedalīties informatīvās bāzes sagatavošanā un vietnes Limbažu novada tūrisma informatīvās vietnes uzturēšanā;
• plānot apmeklētāju maršrutus Limbažos un Limbažu novadā;
• piedalīties pasākumos;
• darbs ar kases aparātu un dokumentu apstrāde;
• ar pozitīvu attieksmi piesaistīt jaunus klientus.

Piedāvājam:
• interesantu un atbildīgu darbu;
• 0,5 slodzi;
• atalgojumu 316 eiro pirms nodokļu nomaksas;
(profesijas klasifikators- 4221 03 Tūrisma informācijas konsultants (57, II , 9 grupa);
• darbs pēc grafika arī nedēļas nogalēs- sestdienās un svētdienās;
• darba vieta – Limbažu novada tūrisma informācijas centrs, Torņa iela 3, Limbaži.

Tūrisma informācijas centra darba laiks:
– vasaras sezonā pirmdiena-sestdiena no plkst.10.00 – 18.00,
– svētdiena no plkst. 10-15.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 6.maijam plkst. 15.00 Limbažu novada administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Limbažos, Rīgas ielā 16 (1. stāvā), slēgtā aploksnē ar norādi ,,Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas konsultanta amata vakancei” vai nosūtīt uz e-pastu: lauta@limbazunovads.lv. Tālrunis informācijai: 28358057.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma VIII nodaļas 25. pantu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases norisi.